ГоловнаМІСЬКІ КУРСИ ЦЗ ТА КПКраматорські територіальні курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області
 Версія для друку

 

Краматорські територіальні курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ  категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області

 

Курси цивільної оборони м. Краматорська засновані згідно з Розпорядженням голови Донецької ОДА від 27.12.02 р. № 651 для проведення функціонального навчання керівного та командно-начальницького складу, спеціалістів в сфері цивільного захисту в м. Краматорську, Олександрівського, Добропільського районів, та м. Добропілля. Засновником Курсів ЦЗ являється МНС України (Наказ МНС № 284 від 31.10.02 р.) в юридичній особі начальника Курсів ЦЗ Донецької області та виконкому Краматорської міської ради № 21 від 21.03.03р.

Краматорські міські курси ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області  розташовуються в приміщенні , загальною площею 139,4 кв.м, яке орендується в міськвиконкомі згідно договору № 35-3 від 04.01.2011р.

fasad-kramatorsk.jpg

Рішенням звуженого засідання Краматорського Виконавчого комітету № 112 від 05.05.1959 року в місті Краматорськ була створена Школа місцевої протиповітряної оборони міста. Начальником Школи був призначений Пляскін Петро Васильович. Розташовувалась школа в приміщенні Штаба ЦО за адресою вул. Піонерська 7. 

Рішенням звуженого засідання міськвиконкому № 20 від 18.04.69 року школа МППО перейменована в курси ЦО і цим же рішенням особовий склад курсів був віднесен у склад штабу ЦО міста.

З 1989 рокуу рішенням звуженого засідання № 2 від 06.01. 89 року курси ЦО скасовані  та сформовані міські курси ЦО. Начальником курсів призначен Щепоткін Г.А., а 1993 року начальником міських курсів ЦО призначен Якуничев В.М.

Міські курси ЦО були розформовані у 1996 році, навчання  населення було покладено на Константиновські міські курси ЦО.

Розпорядженням Голови Донецької Областної Державної Адміністрації від 27.12.2002 року для проведення функціонального навчання керівного та командно-начальницького складу, фахівців у сфері цивільного захисту в місті Краматорську, Олександрівському, Добропільскому районах та міста Добропілля у місті Краматорськ були сформовані міські Курси ЦО. Засновниками Курсів ЦО були МНС України ( Наказ МНС №284 від 31.10.03 року) і Виконавчий комітет міської ради. Міські курси ЦО були структурним підрозділом Обласних курсів ЦО.

Початком роботи Курсів по призначенню слід вважати 01.02.2003 року. Першим завідувачем міських курсів ЦЗ був призначен Барсуков Віталій Миколайович, який багато сил та досвіду  керівника вклав в створення матеріальної бази та організації навчального процесу. Перша група пройшла навчання вже у травні 2003 року.

До 2013 року курсами керував Нечволода Олександр Федорович. Він приклав багато сил та вміння на покращення навчального процесу. При ньому була створена натурна дільниця.

BGK-KRAMATORSK.jpg  navchal-kab-kramat.jpg

natur-dil-kramat.jpg naturna-dilnicya-kramat.jpg

priladi-rozvit-dozimetr-control-KR.jpg  zasob-radio-telefon-svyaz-KR.jpg

 

 

 

    Твіт