ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 229

Останні новини

25 Вересня10:48 Онлайн-університет «Безпека в освітньому середовищі»
23 вересня 2020 року відбувся оnline-університет «Безпека в освітньому середовищі» для вчителів основ здоров'я та громадськості. У заході взяли участь 49 учасників.
15 Вересня09:32 Проведення навчання з питань пожежної безпеки з посадовими особами Відділу освіти, культури, молоді та спорту Сіверської міської ради (ОТГ)
Заняття проводив викладач-методист старший лейтенан служби цивільного захисту Грідасов Іван Сергійович
9 Вересня14:15 Заняття зі спеціальної підготовки фахівців у сфері цивільного захисту
Згідно Плану комплектування слухачами Маріупольських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Донецької області на 2020 рік протягом серпня місяця були проведені заняття з представниками ПРАТ «МК«АОВСТАЛЬ» за категорією «Особи, які залучаються СГ до проведення інструктажів, навчання та перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки»
21 Липня09:36 Проведення навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб на базі Дружківських територіальних курсів ЦЗ та БЖД (ІІІ категорії)
Заняття проводив викладач-методист старший лейтенант служби цивільного захисту Грідасов Іван Сергійович
15 Липня15:58 Проведення навчання з питань пожежної безпеки
Проведення навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб на базі Костянтинівських територіальних курсів ЦЗ та БЖД (ІІІ категорії)
14 Липня10:48 Проведення функціонального навчання і навчання з питань пожежної безпеки
Заняття проводив викладач-методист старший лейтенан служби цивільного захисту Грідасов Іван Сергійович
30 Червня15:02 ДЕНЬ ПРОФМАЙСТЕРНОСТІ 2020
26 червня 2020 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області відбувся День професійної майстерності та підведення підсумків роботи Центру у І півріччі 2020 навчального року.
10 Червня09:24 ВРЯТУЙ ЖИТТЯ - СТАНЬ ДОНОРОМ КРОВІ!!!
До всесвітнього дня донора у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед особового складу щодо готовності на добровільній основі до здачі крові
27 Травня09:56 СПАЛЮВАННЯ СУХОГО ЛИСТЯ І ТРАВИ – ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОМ!
Спалювання сухого листя і трави – заборонено законом, в разі його порушення передбачена адміністративна, а в деяких випадках кримінальна відповідальність
28 Квітня14:53 Всесвітній день безпеки і здоров'я на роботі
Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.
3 Березня09:40 КОРИСНА ЗУСТРІЧ, ОБМІН ДОСВІДОМ ТА СПІВПРАЦЯ У НМЦ ЦЗ та БЖД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
27 лютого 2020 року на базі Слов’янських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії) відбувся тренінг, який проводила неурядова організація ACTED Ukraine. До тренінгу залучався педагогічний склад Слов’янських, Краматорських, Дружківських та Костянтинівських територіальних курсів (ІІІ категорії).
18 Лютого00:00 Проведення функціонального навчання на Дружківських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії)
Працівники ДПРЧ - 45 м. Дружківка отримують знання з питань цивільного захисту для подальшого використання їх в якості осіб, які залучаються до дозиметритчного контролю та радіаційно-хімічної розвідки
12 Лютого09:44 Зустріч непрацюючого населення в навчально- консультаційному пункті з питань цивільного захисту при Красноторській селищній раді
10.02.2020 р відбулася зустріч непрацюючого населення в навчально- консультаційному пункті з питань цивільного захисту при Красноторській селищній раді
10 Лютого16:36 ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ - НАРАДИ НА СЛОВ’ЯНСЬКИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ КУРСАХ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (ІІІ КАТЕГОРІЇ)
06 лютого 2020 року Слов’янськими територіальними курсами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії) був проведений семінар - нарада з фахівцями з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання, щодо організації та проведення навчання керівного складу та фахівців суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з виконанням вимог законів у сфері цивільного захисту.
7 Лютого09:58 Функціональне навчання з питань цивільного захисту голови районної державної адміністрації та його заступників
В січні 2020 року в Мангушській районній державній адміністрації Донецької області було проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту голови РДА та його заступників, голови районної ради та його заступника, селищних та сільських голів Мангушського району.
3 Лютого16:16 Навчання розвідників – дозиметристів (хіміків)
Упродовж січня та на початку лютого 2020 року на Маріупольських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІ категорії) пройшли функціональне навчання представники пожежних частин Головного управління ДСНС у Донецькій області
3 Грудня12:59 Проведення функціонального навчання з посадовими особами з питань цивільного захисту
Група «Посадові особи, на яких покладені обов’язки посадової особи з питань цивільного захисту”
29 Листопада11:21 Проведення навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки
На базі Дружківських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Донецької області проводилося навчання та перевірка знань посадових осіб з питань пожежної безпеки
14 Листопада15:33 Навчання начальників пунктів видачі засобів РХЗ у м. Маріуполь
На базі Маріупольських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Донецької області проводилося навчання начальників пунктів видачі засобів РХЗ за програмою постійно діючого семінару: «Організація роботи пунктів видачі засобів радіаційного і хімічного захисту».
28 Жовтня08:59 Практично-семінарське заняття зі студентами Української академії лідерства
22-го жовтня 2019 року на базі готелю «Марі Хотел» м. Маріуполя на запрошення відділу організації заходів цивільного захисту Маріупольської міської ради було проведено практично-семінарське заняття зі студентами Української академії лідерства
10 Вересня11:38 Заходи з підготовки плану комплектування Маріупольських територіальних курсів ЦЗ та БЖД (ІІ категорії) НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області
У період з 02.09.19р. по 06.09.19р. на базі Маріупольських територіальних курсів ЦЗ та БЖД (ІІ категорії) НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області проведені інструктивно-методичні заняття з представниками департаментів Маріупольської міської ради, закладами охорони здоров’я, суб’єктами господарювання 4-х міських районів.
25 Червня09:41 Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
Під керівництвом головного лікаря КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська» Чопей О.В., 21травня 2019 року було проведено спеціальне об'єктове навчання по відпрацюванню дій керівного складу, об’єктових формувань ЦЗ та персоналу КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська» при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру.
21 Червня08:58 Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
19 червня 2019 року на базі станції швидкої медичної допомоги Черкаської ОТГ спільно з місцевою пожежною командою Центра безпеки пройшло протипожежне тренування з ліквідації умовної пожежі на території закладу. Новостворений черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ провів тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі на території об’єкту.
20 Червня09:33 Практичні заняття в рамках функціонального навчання інженерно-технічних працівників підприємства «Адміністрація морських портів України»
19-го червня 2019 року на базі захисної споруди Маріупольської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» були проведені практичні заняття в рамках функціонального навчання інженерно-технічних працівників, які очолюють ланки, групи з обслуговування захисних споруд ПрАТ «ММК ім. Ілліча» та ПрАТ «МК АЗОВСТАЛЬ».
24 Травня09:42 Проведення показового заходу під час Тижня безпеки дитини у м. Маріуполі
У період з 13.05.2019 по 17.05.2019 року у комунальному дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок № 98 «Веселка» Маріупольської міської ради проводили «Тиждень безпеки дитини», у рамках якого працівники та вихованці закладу брали участь у показовому квесті-подорожі «В пошуках жезла» та об’єктовому тренуванні з відпрацювання дій у разі виявлення вибухового пристрою (за участю групи вибухотехніків Національної поліції).
Новини
Документи
  Фото
  Відео
  Аудіо
   Оперативна інформація

        Твіт