ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 243

Останні новини

26 Липня10:29 Тактико-спеціальні навчання новоствореного Краматорського району
У Краматорську 22 липня пройшли показові тактико-спеціальні навчання новоствореного Краматорського району за темою «Дії органів управління та сил цивільного захисту у разі виникнення можливих НС, пов’язаних із порушенням роботи систем життєзабезпечення внаслідок ведення бойових дій»
2 Липня08:46 ДЕНЬ ПРОФМАЙСТЕРНОСТІ 2021
24 червня 2021 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області відбувся День професійної майстерності педагогічних працівників Центру та підведення підсумків роботи у І - півріччі 2021 навчального року.
11 Червня15:03 Про реалізацію Центром заходів цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування
На виконання окремого доручення Голови Державної служби України з надвичайних ситуацій «Про реалізацію заходів цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування» 11 червня 2021 року в залі для проведення нарад 8 ДПРЗ (м. Бахмут) відбулась робоча зустріч
10 Червня14:59 Організація злагодженої взаємодії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області з об’єднаними територіальними громадами Волноваського району
Виконуючи положення окремого доручення Голови ДСНС від 30.12.2020 № В-224 та організовуючи спільно з ГУ (У) ДСНС в регіонах взаємодію зі структурними підрозділами з питань цивільного захисту облдержадміністрацій та реалізації заходів захисту населення і територій від НС на базовому рівні місцевого самоврядування 09.06.2021 року НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області на базі 11-го державного пожежно-рятувального загону (м. Волноваха) була проведена нарада щодо реалізації заходів захисту населення й територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період із керівниками новостворених об’єднаних територіальних громад Волноваського району
6 Травня09:03 Розбудова системи цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування
06 травня 2021 р. на базі 30-ї державної пожежно-рятувальної частини 12-го державного пожежно-рятувального загону (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 10і) була проведена робоча зустріч з керівництвом та спеціалістами новостворених територіальних громад Краматорського району
28 Квітня15:45 Девіз Дня охорони праці у 2021 році – «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»
Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»
13 Квітня16:07 Заходи із запобігання лісовим пожежам в об’єднаних територіальних громадах Краматорського району
13 квітня 2021 року на базі Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади в лісовому масиві поблизу селища Райгородок було проведене спеціальне тренування на тему: «Дії керівного складу та сил місцевої ланки єдиної державної системи цивільного захисту по запобіганню та ліквідації пожеж в екосистемах об’єднаних територіальних громад»
31 Березня09:50 Зустріч з керівництвом та спеціалістами новостворених територіальних громад
31 березня 2021 р. на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області була проведена зустріч з керівництвом та спеціалістами новостворених територіальних громад.
30 Березня09:53 Цивільний захист у закладах культури м. Маріуполя
Згідно до вимог Кодексу цивільного захисту України та рішення Маріупольської міської ради від 17.02.2021р. №6 «Про основні заходи цивільного захисту Маріупольської міської ланки територіальної підсистеми Донецької області ЄДС ЦЗ України на 2021 рік» на суб’єктах господарювання Департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради планово проводяться заходи, направлені на підвищення сталої роботи закладів культури під час функціонування у різних режимах та виникнення надзвичайних ситуацій різних за характером та рівнем.
29 Березня10:30 Підсумкове засідання атестаційної комісії у 2020-2021 навчальному році в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області
26 березня 2021 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії у 2020-2021 навчальному році.
29 Березня09:29 Тиждень безпеки. Озираючись довкола себе в пошуках небезпеки, зазирай і в самого себе
Почуття захищеності, належності до спільноти, власної гідності та поваги до інших, можливість індивідуального самовираження є обов’язковими передумовами успішного освітнього процесу як з боку вчителя, так і з боку учня. Тому з метою підвищення професійної компетентності вчителів предметів «Основи здоров’я», «Захист України» та відповідальних за цивільний захист щодо сучасних запитів на створення безпечного освітнього простору було проведено вебінар «Тиждень безпеки».
26 Лютого14:08 Зменшимо загрозу. Екологічні та техногенні ризики на Сході України
З 16 до 18 лютого 2021 року під егідою ОБСЄ, Директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги, представників посольств Німеччини, Франції та Швеції відбулася відеоконференція, що об’єднала спеціалістів, представників влади та зацікавлених сторін у сфері техногенних питань, питань цивільного захисту населення та ймовірних екологічних ризиків, які можуть бути спричинені складною соціально-економічною та політичною ситуацією на Сході України.
24 Лютого15:58 ВСП «СЛОВ'ЯНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ» ПРОВІВ ПРОТИПОЖЕЖНЕ ТРЕНУВАННЯ
Згідно Плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання м. Слов’янська у 2021 р., затвердженого наказом начальника цивільного захисту – міського голови, 17 лютого у ВСП «Слов’янському фаховому коледжі національного авіаційного університету» пройшло протипожежне тренування з гасіння умовної пожежі. У тренуванні брали участь працівник, студенти та курсанти коледжу.
24 Грудня15:16 Майстерність в День професійної майстерності
24 грудня 2020 під час перерви при проведенні Дня професійної майстерності, майстер виробничого навчання Маріупольських територіальних курсів II категорії Заславський Олександр Володимирович, який вийшов на вулицю, почув дитячі крики. Він почав прислухатись - звідки вони лунають.
25 Вересня10:48 Онлайн-університет «Безпека в освітньому середовищі»
23 вересня 2020 року відбувся оnline-університет «Безпека в освітньому середовищі» для вчителів основ здоров'я та громадськості. У заході взяли участь 49 учасників.
15 Вересня09:32 Проведення навчання з питань пожежної безпеки з посадовими особами Відділу освіти, культури, молоді та спорту Сіверської міської ради (ОТГ)
Заняття проводив викладач-методист старший лейтенан служби цивільного захисту Грідасов Іван Сергійович
9 Вересня14:15 Заняття зі спеціальної підготовки фахівців у сфері цивільного захисту
Згідно Плану комплектування слухачами Маріупольських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Донецької області на 2020 рік протягом серпня місяця були проведені заняття з представниками ПРАТ «МК«АОВСТАЛЬ» за категорією «Особи, які залучаються СГ до проведення інструктажів, навчання та перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки»
21 Липня09:36 Проведення навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб на базі Дружківських територіальних курсів ЦЗ та БЖД (ІІІ категорії)
Заняття проводив викладач-методист старший лейтенант служби цивільного захисту Грідасов Іван Сергійович
15 Липня15:58 Проведення навчання з питань пожежної безпеки
Проведення навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб на базі Костянтинівських територіальних курсів ЦЗ та БЖД (ІІІ категорії)
14 Липня10:48 Проведення функціонального навчання і навчання з питань пожежної безпеки
Заняття проводив викладач-методист старший лейтенан служби цивільного захисту Грідасов Іван Сергійович
30 Червня15:02 ДЕНЬ ПРОФМАЙСТЕРНОСТІ 2020
26 червня 2020 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області відбувся День професійної майстерності та підведення підсумків роботи Центру у І півріччі 2020 навчального року.
10 Червня09:24 ВРЯТУЙ ЖИТТЯ - СТАНЬ ДОНОРОМ КРОВІ!!!
До всесвітнього дня донора у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед особового складу щодо готовності на добровільній основі до здачі крові
27 Травня09:56 СПАЛЮВАННЯ СУХОГО ЛИСТЯ І ТРАВИ – ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОМ!
Спалювання сухого листя і трави – заборонено законом, в разі його порушення передбачена адміністративна, а в деяких випадках кримінальна відповідальність
28 Квітня14:53 Всесвітній день безпеки і здоров'я на роботі
Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.
3 Березня09:40 КОРИСНА ЗУСТРІЧ, ОБМІН ДОСВІДОМ ТА СПІВПРАЦЯ У НМЦ ЦЗ та БЖД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
27 лютого 2020 року на базі Слов’янських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії) відбувся тренінг, який проводила неурядова організація ACTED Ukraine. До тренінгу залучався педагогічний склад Слов’янських, Краматорських, Дружківських та Костянтинівських територіальних курсів (ІІІ категорії).
Новини
Документи
  Фото
  Відео
  Аудіо
   Оперативна інформація

        Твіт