ГоловнаОстанні новини26 Лютого, 2021р.
 Версія для друку

Зменшимо загрозу. Екологічні та техногенні ризики на Сході України

Опубліковано: 26.02.2021, 14:08

З 16 до 18 лютого 2021 року під егідою ОБСЄ, Директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги, представників посольств Німеччини, Франції та Швеції відбулася відеоконференція, що об’єднала спеціалістів, представників влади та зацікавлених сторін у сфері техногенних питань, питань цивільного захисту населення та ймовірних екологічних ризиків, які можуть бути спричинені складною соціально-економічною та політичною ситуацією  на Сході України.

Низка живих виступів, презентацій та панельних дискусій довели важливість проведення даного заходу в період проведення ООС на території Донецької та Луганської областей.                                                                     

         Обласний методичний кабінет безпеки життєдіяльності населення Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області у відео - режимі приєднався до роботи міжнародної конференції та за підсумками її роботи спланував низку заходів щодо організації захисту населення та територій від негативних наслідків у разі виникнення надзвичайної ситуації та зменшення ймовірних її ризиків.

         В першу чергу, заходи стосуються навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях та пропаганді серед населення знань з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності через мережу консультаційних пунктів і центрів безпеки громадян під час реформування органів системи місцевого самоврядування в Україні. Саме на цьому було сфокусовано виступ представника сектору підготовки та організації служби підрозділів управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Луганській області.

         Представники Директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги і посольств репрезентованих країн одноголосно привернули увагу на реформу децентралізації в Україні та питання, пов’язані із захистом довкілля та природних ресурсів в умовах нестабільного розвитку економіки даного регіону. Тож, за підсумками конференції було презентовано основні рекомендації представникам влади та зацікавлених сторін у сфері техногенних та екологічних ризиків щодо зменшення вразливості у разі виникнення надзвичайних ситуацій у Східній Україні.

         Слід зазначити, що даний захід був вкрай важливий і корисний для розуміння системи організації зменшення ризиків в умовах нестабільного розвитку економіки та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру.

IMG-311c67cc629f7673d311af2004075b93-V.jpg

 

Обласний методичний кабінет

безпеки життєдіяльності населення


   
Останні новини
11 Червня15:03 Про реалізацію Центром заходів цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування
10 Червня14:59 Організація злагодженої взаємодії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області з об’єднаними територіальними громадами Волноваського району
6 Травня09:03 Розбудова системи цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування
28 Квітня15:45 Девіз Дня охорони праці у 2021 році – «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»
13 Квітня16:07 Заходи із запобігання лісовим пожежам в об’єднаних територіальних громадах Краматорського району
31 Березня09:50 Зустріч з керівництвом та спеціалістами новостворених територіальних громад
30 Березня09:53 Цивільний захист у закладах культури м. Маріуполя
29 Березня10:30 Підсумкове засідання атестаційної комісії у 2020-2021 навчальному році в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області
29 Березня09:29 Тиждень безпеки. Озираючись довкола себе в пошуках небезпеки, зазирай і в самого себе
26 Лютого14:08 Зменшимо загрозу. Екологічні та техногенні ризики на Сході України
24 Лютого15:58 ВСП «СЛОВ'ЯНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ» ПРОВІВ ПРОТИПОЖЕЖНЕ ТРЕНУВАННЯ
24 Грудня15:16 Майстерність в День професійної майстерності
25 Вересня10:48 Онлайн-університет «Безпека в освітньому середовищі»
15 Вересня09:32 Проведення навчання з питань пожежної безпеки з посадовими особами Відділу освіти, культури, молоді та спорту Сіверської міської ради (ОТГ)
9 Вересня14:15 Заняття зі спеціальної підготовки фахівців у сфері цивільного захисту
Останні новини