ГоловнаОстанні новини13 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Заходи із запобігання лісовим пожежам в об’єднаних територіальних громадах Краматорського району

Опубліковано: 13.04.2021, 16:07

           13 квітня 2021 року на базі Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади в лісовому масиві поблизу селища Райгородок було проведене спеціальне тренування на тему: «Дії керівного складу та сил місцевої ланки єдиної державної системи цивільного захисту по запобіганню та ліквідації пожеж в екосистемах об’єднаних територіальних громад».

       В заході взяли участь керівники та фахівці об’єднаних територіальних громад, на території яких розташовані значні лісові масиви, працівники лісового господарства, особовий склад 6 ДПРЗ м. Слов’янська, поліції, станції швидкої медичної допомоги та представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області.

     Загальне керівництво та контроль за здійснення заходу здійснювали керівний склад та фахівці Департаменту цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА, Головного Управління ДСНС України в Донецькій області.

       Під час тренування були відпрацьовані наступні питання: виявлення за допомогою квадракоптера задимлення та осередку пожежі в лісовому масиві; інформування та оповіщення населення прилеглого населеного пункту, організація евакуації його мешканців; ліквідація осередку загоряння; надання допомоги потерпілим; підтримання належного громадського порядку.

     Завідувачем Слов’янських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 3 категорії Миколою Остроушко керівництву ОТГ був презентований методичний посібник ДСНС України та Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту «Перші кроки щодо організації цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування» та надані рекомендації з питань оповіщення, інформування  та проведення евакуації населення на випадок надзвичайної ситуації.

     Учасники тренування злагоджено, грамотно та впевнено діяли на всіх етапах та за підсумками отримали високу оцінку керівництва.

P1090013.JPG

P1090009.JPG P1090011.JPG

 

 

 

Завідувач

Слов’янських територіальних

курсів цивільного захисту та

безпеки життєдіяльності 3 категорії                                                                                                                                                                        Микола Остроушко


   
Останні новини
26 Липня10:29 Тактико-спеціальні навчання новоствореного Краматорського району
2 Липня08:46 ДЕНЬ ПРОФМАЙСТЕРНОСТІ 2021
11 Червня15:03 Про реалізацію Центром заходів цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування
10 Червня14:59 Організація злагодженої взаємодії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області з об’єднаними територіальними громадами Волноваського району
6 Травня09:03 Розбудова системи цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування
28 Квітня15:45 Девіз Дня охорони праці у 2021 році – «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»
13 Квітня16:07 Заходи із запобігання лісовим пожежам в об’єднаних територіальних громадах Краматорського району
31 Березня09:50 Зустріч з керівництвом та спеціалістами новостворених територіальних громад
30 Березня09:53 Цивільний захист у закладах культури м. Маріуполя
29 Березня10:30 Підсумкове засідання атестаційної комісії у 2020-2021 навчальному році в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області
29 Березня09:29 Тиждень безпеки. Озираючись довкола себе в пошуках небезпеки, зазирай і в самого себе
26 Лютого14:08 Зменшимо загрозу. Екологічні та техногенні ризики на Сході України
24 Лютого15:58 ВСП «СЛОВ'ЯНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ» ПРОВІВ ПРОТИПОЖЕЖНЕ ТРЕНУВАННЯ
24 Грудня15:16 Майстерність в День професійної майстерності
25 Вересня10:48 Онлайн-університет «Безпека в освітньому середовищі»
Останні новини