ГоловнаОстанні новини6 Травня, 2021р.
 Версія для друку

Розбудова системи цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування

Опубліковано: 06.05.2021, 09:03

06 травня 2021 р. на базі 30-ї державної пожежно-рятувальної частини 12-го державного пожежно-рятувального загону (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 10і) була проведена робоча зустріч з керівництвом та спеціалістами новостворених територіальних громад Краматорського району.

Нараду відкрив директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації Ігор Бойко, який підкреслив нагальну необхідність розбудови системи цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування для забезпечення ефективної реалізації заходів у новоутворених районах і громадах комплексу заходів щодо захисту населення та територій від  НС.

Наступним доповідачем був начальник відділу планування заходів цивільного захисту, реагування на НС та підготовки у сфері цивільного захисту Донецької обласної державної адміністрації – Сергій Гончаров, який ознайомив присутніх з повноваженнями територіальних громад з питань цивільного захисту та створенням ланок територіальної підсистеми ЄДСЦЗ.

Представниками ГУ ДСНС у Донецькій області були наведені  статистичні данні виникнення пожеж на території Донецької області та було зроблено наголос на важливість проведення аналізу пожеж для успішного планування комплексу заходів спрямованих на запобігання виникнення пожеж, мінімізація їх наслідків, приведення населених пунктів та об’єктів у пожежобезпечний стан. Окрім того було акцентовано увагу присутніх до готовності органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми цивільного захисту до гасіння пожеж у природних екосистемах.

На нараді з доповіддю виступив завідувач Краматорських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії) НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області – Олексій Мельніченко щодо  організації навчання населення діям у разі виникнення НС та особливості організації навчального процесу у територіальних громадах.

В цілому нарада пройшла в продуктивному руслі та активному обговоренні нагальних завдань та подальшої взаємодії.

1.jpg

2.jpg 5.jpg

 

 

 

 

 

Завідувач Краматорських територіальних

курсів цивільного захисту та безпеки

життєдіяльності (ІІІ категорії)                                                                                                                                                                     Олексій Мельніченко

 

 


   
Останні новини
26 Липня10:29 Тактико-спеціальні навчання новоствореного Краматорського району
2 Липня08:46 ДЕНЬ ПРОФМАЙСТЕРНОСТІ 2021
11 Червня15:03 Про реалізацію Центром заходів цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування
10 Червня14:59 Організація злагодженої взаємодії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області з об’єднаними територіальними громадами Волноваського району
6 Травня09:03 Розбудова системи цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування
28 Квітня15:45 Девіз Дня охорони праці у 2021 році – «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»
13 Квітня16:07 Заходи із запобігання лісовим пожежам в об’єднаних територіальних громадах Краматорського району
31 Березня09:50 Зустріч з керівництвом та спеціалістами новостворених територіальних громад
30 Березня09:53 Цивільний захист у закладах культури м. Маріуполя
29 Березня10:30 Підсумкове засідання атестаційної комісії у 2020-2021 навчальному році в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області
29 Березня09:29 Тиждень безпеки. Озираючись довкола себе в пошуках небезпеки, зазирай і в самого себе
26 Лютого14:08 Зменшимо загрозу. Екологічні та техногенні ризики на Сході України
24 Лютого15:58 ВСП «СЛОВ'ЯНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ» ПРОВІВ ПРОТИПОЖЕЖНЕ ТРЕНУВАННЯ
24 Грудня15:16 Майстерність в День професійної майстерності
25 Вересня10:48 Онлайн-університет «Безпека в освітньому середовищі»
Останні новини